KAMPSTUDIO · KLUBBPROFIL

Rapperswil-Jona.

Switzerland · Challenge League

Turnering: Challenge League ↗Hjemmebane: Sportstadion Grünfeld, Jona
Kamper spilt11
Seire3
Poeng11
Tabellplass8
SIST SPILT
Wil2 – 2Rapperswil-Jona
Challenge League · 23. okt. 2026 · Åpne kamprommet ↗
NESTE OPPGJØR
Rapperswil-Jona19:30Stade Nyonnais
Challenge League · 30. okt. 2026 · Åpne kamprommet ↗
BEKREFTEDE DATA

Lagets statistikk

StatForge
Mål per kamp1.55Nr. 6 i ligaen · 11 kamper
Ballbesittelse47%Nr. 7 i ligaen · 11 kamper
Skudd13.3Nr. 8 i ligaen · 11 kamper
Skudd på mål4.5Nr. 6 i ligaen · 11 kamper
Cornere4.5Nr. 7 i ligaen · 11 kamper
Yellow cards2.6Nr. 8 i ligaen · 11 kamper
Åpne full klubbstatistikk ↗

Vil du se flere sider av laget? Velg kampvinduer, hjemme og borte, ligasnitt og alle tilgjengelige målinger.

DEN NYESTE FORMEN

Resultater og form

UWil23. okt. 2026 · Borte2 – 2
TStade Lausanne-Ouchy9. okt. 2026 · Hjemme0 – 3
SNeuchâtel Xamax18. sep. 2026 · Borte3 – 0
SYverdon Sport11. sep. 2026 · Hjemme2 – 0
TAarau4. sep. 2026 · Borte2 – 3
UKriens1. sep. 2026 · Hjemme1 – 1
TÉtoile Carouge28. aug. 2026 · Borte1 – 2
TWinterthur21. aug. 2026 · Hjemme0 – 2
TStade Lausanne-Ouchy7. aug. 2026 · Borte0 – 2
SStade Nyonnais31. juli 2026 · Borte2 – 1
MENNESKENE BAK LAGET

Spillerstallen

25 spillere
#SpillerPosisjonKamperMinutterMålMålgivendeRating
25Raúl Bobadilla ↗Centre Forward6133016,60
3Bruno Ferreira Morgado ↗Left Back9729006,56
37William Le Pogam ↗Left Back11930026,94
13Guillermo Padula ↗Centre Back4272006,86
93Axel Bakayoko ↗Right Wing10558106,60
26Alexis Charveys ↗Defensive Midfield11741116,87
8Valon Hamdiu ↗Defensive Midfield8456006,73
4Ismajl Beka ↗Centre Back4145006,48
5Adrian Durrer ↗Defensive Midfield0—00—
10Salifou Diarrassouba ↗Attacking Midfield11767306,72
23Ruben Pousa ↗Right Back8360106,63
31Lorik Emini ↗Central Midfield10818117,04
11Evan Rossier ↗Centre Forward10523006,69
9Noa Mupemba ↗Centre Forward5397407,17
47Malik Deme ↗Right Wing3100006,44
6Lois Ndema Mbongué ↗Right Back5437006,64
28Joseph Junior Ambassa ↗Right Back11981006,83
18Alan Omerovic ↗Goalkeeper6540007,15
22Ilija Maslarov ↗Defensive Midfield39006,55
1Cyrill Emch ↗Goalkeeper5450006,54
20Evann Senaya ↗Right Back7350116,81
7Yannis Ryter ↗Central Midfield10833437,39
19Stevan Raicevic ↗Centre Back190005,88
43Alen Camdzic ↗—215006,65
49Davide Muzzi ↗Centre Forward8174006,58

Spillerstatistikken kommer fra StatForge. Manglende eller ikke registrerte verdier vises med en strek.

Kilde: StatForge · Hentet 21:57. Kampstudio har foreløpig ikke synkronisert favoritter mellom enheter.