KAMPSTUDIO · KLUBBPROFIL

Viktoria Žižkov.

Czech Republic · Chance Národní Liga · Grunnlagt 1903

Turnering: Chance Národní Liga ↗Trener: J. TichaiHjemmebane: eFotbal aréna, Praha
Kamper spilt12
Seire4
Poeng14
Tabellplass12
SIST SPILT
Hanácká2 – 1Viktoria Žižkov
Chance Národní Liga · 24. okt. 2026 · Åpne kamprommet ↗
NESTE OPPGJØR
Viktoria Žižkov10:15Dukla Praha
Chance Národní Liga · 1. nov. 2026 · Åpne kamprommet ↗
BEKREFTEDE DATA

Lagets statistikk

StatForge
Mål per kamp1.08Nr. 15 i ligaen · 12 kamper
Ballbesittelse49%Nr. 11 i ligaen · 12 kamper
Skudd11.2Nr. 9 i ligaen · 12 kamper
Skudd på mål4.4Nr. 9 i ligaen · 12 kamper
Cornere6.6Nr. 1 i ligaen · 12 kamper
Yellow cards1.9Nr. 6 i ligaen · 12 kamper
Åpne full klubbstatistikk ↗

Vil du se flere sider av laget? Velg kampvinduer, hjemme og borte, ligasnitt og alle tilgjengelige målinger.

DEN NYESTE FORMEN

Resultater og form

THanácká24. okt. 2026 · Borte1 – 2
UTáborsko18. okt. 2026 · Hjemme2 – 2
SArsenal Česká Lípa10. okt. 2026 · Borte2 – 1
STřinec20. sep. 2026 · Hjemme3 – 0
SSlavia Praha B13. sep. 2026 · Borte1 – 0
UPříbram6. sep. 2026 · Hjemme1 – 1
TKladno30. aug. 2026 · Borte0 – 3
TKarviná21. aug. 2026 · Borte0 – 3
TBanik Ostrava B16. aug. 2026 · Hjemme1 – 4
TVlašim7. aug. 2026 · Borte1 – 4
MENNESKENE BAK LAGET

Spillerstallen

31 spillere
#SpillerPosisjonKamperMinutterMålMålgivendeRating
24Mun-sun Lee ↗—4244006,44
9Petr Mares ↗Left Back4317106,61
12V. Prošek ↗Left Midfield11323106,53
8M. Jirásek ↗Central Midfield3118006,65
20Michal Hubinek ↗Defensive Midfield11494006,56
6Robert Hruby ↗Central Midfield11636026,70
18A. Batioja ↗—121 065116,84
23Martin Novy ↗—4360006,51
22D. Klusák ↗—216006,26
29Filip Novotny ↗Left Midfield7630016,58
7R. Reiter ↗Right Midfield8691006,53
28D. Huf ↗Centre Forward5384317,23
98Dominik Hasek ↗Centre Back6540006,98
2M. Richter ↗Centre Back5285006,40
33Daniel Kosek ↗Left Back2152006,57
15M. Hönig ↗Right Midfield12957216,93
27Jan Sirotník ↗Goalkeeper11990006,54
35Tomas Polyak ↗Central Midfield2180017,01
10Maximilian Baafi ↗Left Wing7406106,39
3Matěj Žitný ↗Defensive Midfield7629107,04
14J. Vlček ↗Left Wing5189006,36
4Dominik Farka ↗Left Back6121006,36
17D. Kaulfus ↗Right Midfield6356006,47
16Daniel Holasek ↗Centre Back7422006,32
21Adel Kadi ↗—113006,02
13Ousman Kujabi ↗Centre Forward351006,41
1Mathias Škodoň ↗—190007,09
19Mustapha Badjie ↗Central Midfield0—00—
26Filip Papousek ↗Attacking Midfield9451106,46
18Augusto Batioja ↗Attacking Midfield0—00—
1Mathias Skodon ↗Goalkeeper0—00—

Spillerstatistikken kommer fra StatForge. Manglende eller ikke registrerte verdier vises med en strek.

Kilde: StatForge · Hentet 22:03. Kampstudio har foreløpig ikke synkronisert favoritter mellom enheter.