KAMPSTUDIO · KLUBBPROFIL

Querétaro.

Mexico · Liga MX · Grunnlagt 1950

Turnering: Liga MX ↗Trener: B. MoraHjemmebane: Estadio La Corregidora, Santiago de Querétaro
Kamper spilt13
Seire6
Poeng20
Tabellplass9
SIST SPILT
Querétaro1 – 3Cruz Azul
Liga MX · 26. okt. 2026 · Åpne kamprommet ↗
NESTE OPPGJØR
Juárez02:00Querétaro
Liga MX · 31. okt. 2026 · Åpne kamprommet ↗
BEKREFTEDE DATA

Lagets statistikk

StatForge
Mål per kamp1.31Nr. 13 i ligaen · 13 kamper
Ballbesittelse40%Nr. 18 i ligaen · 13 kamper
Skudd12.9Nr. 13 i ligaen · 13 kamper
Skudd på mål3.9Nr. 16 i ligaen · 13 kamper
Cornere4.6Nr. 13 i ligaen · 13 kamper
Yellow cards3.2Nr. 18 i ligaen · 13 kamper
Åpne full klubbstatistikk ↗

Vil du se flere sider av laget? Velg kampvinduer, hjemme og borte, ligasnitt og alle tilgjengelige målinger.

DEN NYESTE FORMEN

Resultater og form

TCruz Azul26. okt. 2026 · Hjemme1 – 3
TAtlético San Luis21. okt. 2026 · Borte1 – 2
TSantos Laguna18. okt. 2026 · Borte0 – 5
SAtlante11. okt. 2026 · Hjemme2 – 0
SGuadalajara27. sep. 2026 · Borte2 – 0
ULeón21. sep. 2026 · Hjemme1 – 1
STijuana12. sep. 2026 · Borte1 – 0
SAtlas30. aug. 2026 · Borte3 – 1
TToluca22. aug. 2026 · Hjemme1 – 2
UPumas UNAM16. aug. 2026 · Borte0 – 0
MENNESKENE BAK LAGET

Spillerstallen

27 spillere
#SpillerPosisjonKamperMinutterMålMålgivendeRating
13Diego Reyes ↗Centre Back121 057006,93
25Guillermo Allison ↗Goalkeeper131 170007,15
1José Hernández ↗Goalkeeper0—00—
26Eduardo Perez ↗Centre Forward521006,40
15Carlos Villanueva ↗Centre Back9345006,58
27Daniel Parra ↗Left Back131 164016,80
16Enzo Giménez ↗Right Wing131 012026,77
11Mateo Coronel ↗Centre Forward12951417,00
2Lucas Abascia ↗Centre Back121 080006,71
4Carlo Adriano García Prades ↗Central Midfield131 082106,98
9Alí Ávila ↗Centre Forward131 154606,92
12Paulo Victor ↗Left Back12521006,60
18Érik Dueñas ↗Central Midfield454006,43
7Iker Benito ↗Right Wing9440136,74
20Alejandro Alcalá Solorio ↗Attacking Midfield8235016,53
5Santiago Homenchenko ↗Defensive Midfield11990527,50
29W. Madrid ↗Right Wing7145006,63
17Denilson Munoz ↗Left Wing5175106,79
23Juan Robles ↗Left Wing112006,51
8B. Parra ↗Defensive Midfield9254006,58
28Jesús Arellano Camacho ↗Attacking Midfield112006,65
24Bayron Duarte ↗Right Back12818016,64
35Juan Pablo Cázares Torres ↗—159006,20
30Mono Martínez ↗Attacking Midfield669006,08
199Sergio Garcia ↗—0—00—
197Joaquín Cruz ↗—0—00—
241Emiliano Guerrero ↗—0—00—

Spillerstatistikken kommer fra StatForge. Manglende eller ikke registrerte verdier vises med en strek.

Kilde: StatForge · Hentet 00:43. Kampstudio har foreløpig ikke synkronisert favoritter mellom enheter.