KAMPSTUDIO · KLUBBPROFIL

Hatta.

United Arab Emirates · UAE Pro League · Grunnlagt 1981

Turnering: UAE Pro League ↗Hjemmebane: Sheikh Hamdan Bin Rashid Al Maktoum Stadium, Hatta
Kamper spilt6
Seire1
Poeng3
Tabellplass13
SIST SPILT
Al Nasr2 – 0Hatta
UAE Pro League · 17. okt. 2026 · Åpne kamprommet ↗
NESTE OPPGJØR
Hatta16:30Khorfakkan Club
UAE Pro League · 7. nov. 2026 · Åpne kamprommet ↗
BEKREFTEDE DATA

Lagets statistikk

StatForge
Mål per kamp0.83Nr. 14 i ligaen · 6 kamper
Ballbesittelse45%Nr. 12 i ligaen · 6 kamper
Skudd8.5Nr. 13 i ligaen · 6 kamper
Skudd på mål2.5Nr. 14 i ligaen · 6 kamper
Cornere2.8Nr. 12 i ligaen · 6 kamper
Yellow cards1.0Nr. 2 i ligaen · 6 kamper
Åpne full klubbstatistikk ↗

Vil du se flere sider av laget? Velg kampvinduer, hjemme og borte, ligasnitt og alle tilgjengelige målinger.

DEN NYESTE FORMEN

Resultater og form

TAl Nasr17. okt. 2026 · Borte0 – 2
TAl Dhafra11. sep. 2026 · Hjemme1 – 2
SBani Yas5. sep. 2026 · Borte1 – 0
TAl Sharjah30. aug. 2026 · Hjemme0 – 3
TAjman22. aug. 2026 · Borte3 – 4
TAl Jazira16. aug. 2026 · Hjemme0 – 2
MENNESKENE BAK LAGET

Spillerstallen

35 spillere
#SpillerPosisjonKamperMinutterMålMålgivendeRating
30Seifeddine Jaziri ↗Centre Forward6344006,61
11Firas Ben Al Arbi ↗Attacking Midfield6490217,09
44Ibrahim Eisa ↗Goalkeeper0—00—
2Omar Saeed ↗Right Back1100—
5Khalid Mubarak ↗—0—00—
50Saeed Almesmari ↗Goalkeeper0—00—
8Tahnoon Al-Zaabi ↗Attacking Midfield3151006,50
18Hamad Al Badwawi ↗—0—00—
33Bruno Leonardo ↗Centre Back6528106,75
3Saeed Suleiman Salem ↗Centre Back6530006,55
16Juan Sebastián Pedroza ↗Defensive Midfield5450006,79
88Khaled Ali Al-Baloushi ↗Left Back2119006,33
80Dominique Celidor Simon ↗Defensive Midfield181006,88
28Hamdan Humaid ↗Right Wing6110016,45
55Mohammad Al Hussaini ↗Centre Back3191006,50
74Adham Khalid ↗—190006,60
10Ayman Rchoq ↗Left Wing6413106,65
22Marzooq Rashed ↗Goalkeeper6540006,79
19Saif Salem ↗Attacker0—00—
20Mateja Radonjić ↗Attacking Midfield0—00—
9Pedrinho ↗Right Wing6361006,75
23Ghaith Ouahabi ↗Defensive Midfield123006,63
99Bernard Babacar Faye ↗Centre Forward4127006,71
36Khauan Schlickmann ↗Defensive Midfield6226006,53
49Jocelyn Doumbia ↗Defender0—00—
4Atiq Walid ↗Central Midfield472006,60
74Adham Hegazy ↗Left Back6421006,64
60Drissa Coulibaly ↗Right Wing5263006,76
52Kaua Bastian ↗Centre Back5361006,53
90Ahmad Eid Obaid Salem Al Bedwawi ↗—0—00—
35Khaled Abdulla ↗Centre Back0—00—
7Rashid Mubarak ↗Left Wing0—00—
13Abdulla Al Balooshi ↗Left Back0—00—
91Goodnews Igbokwe ↗Centre Forward0—00—
—Pedro Leão ↗Centre Forward0—00—

Spillerstatistikken kommer fra StatForge. Manglende eller ikke registrerte verdier vises med en strek.

Kilde: StatForge · Hentet 21:54. Kampstudio har foreløpig ikke synkronisert favoritter mellom enheter.